Amerikan Kapı Modelleri ile, sizlerin mutlaka zevkinize ve bütçenize uygun bir Kapı bulacaksınız.

Amerikan Kapı Modelleri oldukça fazla sayıda seçenek sunmaktadır. İnşaat dekorasyon sektöründe gün geçtikçe fazla rağbet gören, ekonomik, iç oda kapı türüdür. Amerikan panel kapısının birçok farklı modeli vardır. Bu modellere sürekli yenileri eklemekteyiz.

Ofis ve Ev Dekorasyonunda önemli yere sahip ürünlerden biride hiç şüphesiz ki oda kapılardır. Oda kapılar işlevi yanında dekoratif yönleri ile ön plana çıkarak güzel görünümleri ile evleri çekici gösteriyorlar. Türkiye’ nin ve Bursa’nın en çok beğenilen markalarından birisi olan Çelik Kapı Bursa,  Amerikan Kapı Modelleri ile müşterilerinin haklı gururunu kazanmıştır.

Amerikan panel kapı modelleri genellikle 2 göbekli, 3 göbekli, 4 göbekli ya da 6 göbekli ürün model seçenekleri ile yaygın olarak tercih edilmektedir.

İstenildiğinde seri üretim yaparak sizlere ekonomik alternatifler sunuyoruz. Eğer özel üretim bir oda kapısını tercih ederseniz sizin ölçülerinize göre üretim yaparak mekânlarınıza değer katıyoruz.

Kaliteli Amerikan ve panel kapı modellerimiz ile evlerinizde ve ofislerinizde yıllarca kullanabileceğiniz ürünleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bursa’da hem zevkinize hem de fiyatları ile bütçenize uygun ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.