çelik kapı bursa logo

01/01/2003 yılında, Bursa’da faaliyetine başlayan firmamız, çelik kapı ve iç mekan oda kapıları ile müşterisinin güvenini kazanmış ve çalışmalarının Bursa ve güney Marmara’da başarısı, 2008 Şubat ayı başında HİS-KAR YAPI İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Kurarak faaliyetlerine güç kazandırmıştır.

Çelik kapı, Ahşap kapı ve Amerikan Panel kapılarının imalat tesisleri Kayseri Organize sanayi bölgesinde 2 ayrı tesiste toplam 10000 M2 alanda 60 ı aşkın profesyonel çalışanı ve son teknoloji makine parkuru ile imalatını güçlü tutan firmamız 10 u aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır. Ulusal ve uluslararası projelerde 2003 yılından bu güne kadar yapılan çalışmalardaki titizlik, satış sonrası hizmet ve teknik çalışma anlayışı gerek perakende ve gerekse proje çalışmalarda dikkat çekmiş,  ulusal ve uluslararası tercih edilen firma olmuştur. Bu ilgi ve firmamıza duyulan güvenden ötürü, bizi tercih edenlere sonsuz şükranlarımızı sunar, tercihlerinden dolayı tekrar teşekkür ederiz.

03/06/2010 DAN İTİBAREN FİRMAMIZ KURUMSALLAŞMA FAALİYETLERİ ÇERÇEVESİNDE ŞİRKET

ÜNVANINI DELTADOR ÇELİK KAPI YAPI İNŞAAT MOBİLYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. OLARAK DEĞİŞTİRMİŞTİR. CELIKKAPIBURSA.COM SİTEMİZ DELTADOR BÜNYESİNDE FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR..

 

TERCİH EDİLEN BAŞLICA ÜRÜNLERİMİZ;

Çelik Kapı; Her projeye Göre özel çelik kapı modelleri,  lüks ve ekonomik panel kapı

Ahşap kapı; Amerikan panel ve her projeye özel iç kapı modelleri, oda kapıları,

Yangın kapısı; Yangın yönetmeliğine uygun, Ulusal ve Uluslararası Sertifikaya sahip ürünlerimizle en çok tercih edilen proje ortağı olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Başarının sırrını soranlara; Çelik kapı ve iç mekân oda kapıları bizim işimiz demiştik. Yurt içi ve Yurt dışı müşterilerimize Bu bir TÜRK MALI‘dır, diyebilmenin haklı gururunu yaşamış ve yaşatmış olmak için daima çalıştık.. çalıştık.. yenilikleri de hep takip ettik.

Kendi evimizde kullanmayacağımız bir ürünü, asla üretmedik.

 

SAGILARIMIZLA

DELTADOR ÇELİK KAPI YAPI İNŞ. MOBİLYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.